O NÁS

Jsme československá furry komunita vzniklá v roce 2019 a snažíme se co nejvíc furríků spojit dohromady.
Pomáháme tvořit zážitky pomocí různých eventů aj.
Do budoucna se chystáme pořádat i různé outingy v největších českých a slovenských městech!

cropped-logo_new.png

Historie komunity

2019

Nápad založení Discordové furry komunity dostal původně xZackie. Společně se svými třemi nejbližšími přáteli 1. 8. 2019 tak tedy učinili. Komunita byla pojmenována Furríci. Na začátku své existence měla asi 30 členů. Server nebyl velmi aktivní, a rozrůstal se velice pomalu.

2020

V únoru vedení začalo usilovat o aktivní rozvoj komunity, což vedlo k velmi překvapivému úspěchu. Tehdy ještě komunita Furríci dosáhla milníku 100 členů. S rostoucím počtem členů se administrátoři vycházet co nejprofesionálněji. Byly založeny vůbec první komunitní webové stránky pomocí služby Wix. V únoru byl změněn název komunity z Furríci na Fluffíci, aby se vyhlo případným konfliktům či kolizím ohledně podobnosti názvu s webovým fórem Furrici.info. V létě byl poprvé spuštěn komunitní herní server pro hru Minecraft s názvem FluffCraft. Na konci srpna komunita dosáhla 200 členů. 25. 8. byl spuštěn FluffBot – oficiální Discordový bot, kterého začal vyvíjet Asherro. V podzimu se přestoupilo na nový hosting a web si komunita začala vyvíjet sama, byla i zakoupena vlastní doména fluffici.eu.

2021

Na začátku roku měla komunita již 300 členů. Bohužel ale došlo k odchodu Zacka a Lexy z pozic majitelů, a tak zůstalo vedení pouze na Emecc a Asherrovi. V červnu došlo ke spuštění služby wiki.fluffici.eu, která poskytuje všechny potřebné informace ohledně komunity a jejích služeb. Na Vánoce Fluffíci dosáhli 400 členů. Také došlo k modernizaci loga a dalších grafických prvků.

2022

Tento rok přinesl Fluffíkům spolupráci s druhým největším československým furry Discord serverem Furs. V dubnu komunita dosáhla důležitého milníku 500 členů. V červenci komunita Fluffíci obdržela vůbec první merchendise v podobě kovových spínacích placek.

Zdroj: WikiFur (upraveno)

To jsme my, Fluffíci!

Vedení

Emecc

Emecc

Zakladatelka, majitelka, výtvarnice

[email protected]

Emecc má 18 rokov a posobí ako main digital artist v komunite Fluffíci a zároveň ako majiteľka serveru už od roku 2019, kedy komunita vznkila. Podieľa sa na tvorbe ilustrácií maskota komunity a na interných záležitostiach komunity. Má vytvorených niekoľko OC, avšak za hlavnú fursonu považuje dračie OC menom Kaida. Jej snom je pokračovať v kariére umelca a podieľať sa na vybudovaní silnej furry komunity na československej scéne.

Asherro

Asherro

Zakladatel, majitel, grafik

[email protected]

Asherro je 17 letý amatérský hudební producent se zaměřením na všemožné subžánry elektronické hudby. Do furry komunity vstoupil v roce 2018 společně se svými přáteli, se kterými později v roce 2019 zakládá Discord furry komunitu s názvem Furríci (později po rebrandu Fluffíci). Od konce roku 2019 ho ve furry komunitě doprovází dračí fursona Ashley. Jeho vizí je velká a silná furry komunita, která bude povědomá napříč tuzemskou komunitou.

Administrace

Cadmus

Cadmus

Hlavní adminisitrátor

[email protected]

Ahojky, já jsem Cadmus. Je mi 18 a bydlím v Praze ale často cestuji takže je šance mě potkat na různých místech. Nejsem ničím moc zajímavý. Jsem velký fanoušek do vojenské historie a vojenské techniky. Moc rád koukám na různé filmy a také si dost často rád čtu. Také jsem vášnivý hráč online her typu HoI IV, WoT a WarThunder. Z knížek preferuju knihy od Orwella nebo od Alexandra Sergejeviče Puškina. Moje další záliba je elektronika, dost rád se hrabu v různých zařízeních jako jsou pc nebo telefony. Jak už jsem zmínil mám moc rád cestování a nejraději cestuji na nějaké historicky zajímavá místa jako je třeba. Z muziky rád poslouchám metal a turbofolk (turbofolk vznikl v jugoslávii v závěru osmdesátých let). Klidně mi můžete napsat, moc rád si pokecám.

crabick

Crabick

Administrátor

[email protected]

Jsem dvacetiletý student elektroenergetiky na VUT v Brně. Mám rád sýry, kávu, či jízdu na kole. Mezi moje záliby patří také sledování Anime, hraní her (specificky mmorpg). Nebo poslouchání hudby (rock, rap, lofi). Sám nejsem členem furry komunity (wow non-furry mod na furry serveru, pepehands), ale jsem členem komunity Fluffíků, kde jsem si našel opravdu fajnovou partu lidí. Doufám, že i ty se staneš jedním z nich, a snad se někdy na serveru setkáme.🙂 

Pomocný management

Jiggy

Jiggy

Pomocný management

[email protected]

Hewwo, můj nick je Jiggy (IRL Honza), bílý zajíc a ve fandomu se již nějaký ten rok nacházím. S Discord administrací, moderací atp. mám dost zkušeností a s těmito záležitostmi vypomáhám na tomto serveru. Melu pátý přes devátý a jsem takový spíš flegmatický. Spravuji partnerskou komunitu Furs a ze všeho nejvíce nesnáším drama. Veteránské motorky je téma přesně pro mě, také se dost zajímám o téma válka (nejvíce 2. světová). Samozřejmě taky hraju PC hry; Hearts of Iron 4, War Thunder a bohužel League of Legends. K těm mobilním je to Clash Royale. Baví mě také různé jazyky přestože jsem na jazyky anti-talent; Angličtina, Němčina, Polština, Ruština. Snad se někdy potkáme!

Vývoj

Snímek obrazovky 2022-04-24 000954

Nanoslav

Hlavní vývojář, vývojář botů

[email protected]

Ahoj, jmenuji se Nano a studuji IT na průmyslové škole. Ve svém volném čase se věnuji hraním počítačových her a programování. Pokud něco potřebuješ, napiš mi😉

Moderace (Discord)

piskot

Piškutek

Discord moderátor

[email protected]

Awujky. Volám sa Piškót momentálne moderujem tento server takže keby sa voľačo dialo tak môžete kľudne napísať nebojte nekušem 🙂 . Do furry komunity som sa pridal tak cca pred 2 rokmy(neviem presne 😄 ) a som za to rád, vo voľnom čase hrám video hry , pocuvam hudbu a chodím von pokial je možnosť , nom a to bude asi všetko tak dúfam ze si užiješ server a prostredie na ňom. 💙

 
null_icon_vignette_bg

Nullingo

Discord moderátor

[email protected]

Heyo! Jmenuji se Patrik.. nebo také Nullingo/Null pokud máte radši přezdívky, 17-letý student Ekonomiky který se stará o to aby pro Vás byl server klidné a bezpečné místo. Ve volném čase poslouchám muziku, hraju hry a píšu si s lidma. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně serveru či pokud chcete jen pozdravit, klidně napište – jsem tu pro Vás :3

Andy

Andy

Discord moderátor

[email protected]

Rád bych se představil, moje jméno je Ondřej.. ale přátelé mi říkají Andy. (Věk nebudu psát bo by se musel pořád měnit) 😄

Od malička jsem strašný vláckař, máme to v rodině. V komunitě furríků jsem už cca 4 roky. Ve volném čase si zahraju nějaké gamesy, převážně singleplayer. Brigádničim v železničním muzeu Jaroměř kde jsem na pokladně nebo když se mi poštěstí tak průvodce. Rád se seznamují s novýma lidma. Pokud chcete můžete mi napsat DMs, případně jiné sociální sítě. Budu se na vás těšit 🙂.

Havi

Havi

Discord moderátor

[email protected]

18 letý chlupáč (27.7.2004) z Olomouckého kraje co žije ve městě Zábřeh na Moravě jménem Tomáš, největší záliby jsou bussiness a akcie, hned za tím hudba převážně tvrdší a Emo. Nijak významný nebo speciální nejsem, ale určitě jsem plný pozitivní energie, a rád s čímkoliv pomůžu, nedělá mi problém jakékoliv téma, a ani výzev se nezaleknu. Ve fandomu jsem se zajímal hlavně o RP a umění.

Síň slávy

sketch-1581366429071

Zack

Bývalý majitel, zakladatel, Facebook administrátor

So well, moje meno je Zack a som majiteľ tejto úžasnej komunity menom Fluffíci. Moja fursona je hybrid vlka a netopiera. Keď sa dá, tak rád pomôžem. Inak ma nájdete dosť často pri hrách. Nebojím sa ani povedať si svoj vlastný názor. Aj cez to že som celkom shy tak rád spoznám nových ľudí.

Zack se 1. 8. 2019 rozhodl, že založí vlastní furry komunitu. Pozval zbytek vedení (Lexy, Emecc a Asherro).
Vznikla z toho skvělá komunita. Děkujeme!

icm_fullxfull.304735409_oj3qrnse474wosowwgo4

Puff

Bývalý majitel

Jmenuji se Puff, jsem nekonfliktní typ furríka co má rád jakékoliv entity :3 Mezi mé záliby patří hraní her a herectví, případně kdybys potřeboval mohu ti poradit ohledně počítače, či jakékoliv techniky ^^

Puff přišel v roce 2020 jako obyčejný člen, ze kterého se stal náš top donator, a následně dobrý Zackův kamarád.
V lednu 2021 byl zvolen moderátorem, a po krátkodobém odchodu Emecc a Asherra, se ujal role náhradního majitele. V dubnu 2021 odešel kvůli osobním důvodům.

tempUntitled12_20200611215357

Lexy

Bývalá majitelka, zakladatelka

Ahoj! Moje meno je Lexy a som majiteľka serveru. Moja fursona je hybrid vlka a draka. Vlk z väčšej časti a Drak zase z menšej čo sa dá všimnúť si. Snažím sa byť míľa a dobrá, keď to ide a tolerovať aj ostatných. No keď niekto robí, čo by nemal, tak je jasné, že nebudem typu „to nevadí“. Všetko má svoje hranice. Som empatická a snažím sa veci brat aj z oboch strán a byť ferova. Rada spoznam nových ľudí a som taktiež aj celkom prítulna.